Kontakt oss


1-2-Tre Elementproduksjon

 

Cato Sentralbord
Tlf: 33 06 17 70
firmapost@1-2-tre.no
  1-2-Tre Elementproduksjon AS
Bispeveien 1526, Svinevoll,
3178 Våle
 VidarMyhre Vidar Myhre
Salgskonsulent 1-2-Tre Garasjen
Mobil: 98 22 06 23
vmyhre@1-2-tre.no
 SveinOlavMoen Svein Moen
Driftsleder, produksjon, transport
Mobil: 90 21 33 41
smoen@1-2-tre.no
 JonIngeOlsen Jon Inge Olsen
Byggmester, konstruktør, elementer
Mobil: 98 22 06 24
jiolsen@1-2-tre.no
 cato Cato Arnesen
Salgskonsulent
Garasjer, Boliger, Takstoler
Tlf dir 33 06 17 70
carnesen@1-2-tre.no
 Sigmund Sigmund Opstad Nilsen
Ingeniør, konstruktør, takstoler
og elementer
Tlf: 33 06 17 70
sonilsen@1-2-tre.no
 nilsen Jan Frode Nilsen
Konstruktør takstoler og elementer
Mobil: 98 62 00 51
jfnilsen@1-2-tre.no
 SvenOveCarlsen Sven Ove Carlsen
Daglig leder
Mobil: 91 37 61 14
socarlsen@1-2-tre.no
  Daniel Schultz
Salgsansvarlig
Mobil: 90 91 95 31
dschultz@1-2-tre.no
  Robin Christensen
Prosjekt ko0rdinator / innkjøp/salg
Mobil: 46 54 73 95
rchristensen@1-2-tre.no
  Jørgen Wulff
Konstruktør takstoler og elementer
Mobil: 91 31 91 34
jwulff@1-2-tre.no
  Kenneth Dyling
Konstruktør takstoler og elementer
Mobil: 45 28 41 69
kdyling@1-2-tre.no
   
       
       

 

Hele gjengen 2014.

Ansatte 1-2-Tre

 

 

 

 

 

 

 

 

Våre montører er dessverre ikke med på bildet!