Kontakt

Nøl ikke med å ta kontakt med oss, både for spørsmål eller en helt uforpliktende samtale rundt behov.

Kontakt gjerne vårt sentralbord:

33 06 17 70 firmapost@1-2-tre.no

Kontakt

Salgsavdeling

Daniel Schultz

Daniel Schultz

Salgsansvarlig

90 91 95 31
dschultz@1-2-tre.no

Espen Syversen

Espen Syversen

Salg/prosjekt

95 17 77 89
esyversen@1-2-tre.no

Sven Ove Carlsen

Sven Ove Carlsen

Salg/prosjekt

Daglig Leder

91 37 61 14
socarlsen@1-2-tre.no

Cato Didrik Arnesen

Cato Didrik Arnesen

Salg/prosjekt

41 01 03 10
carnesen@1-2-tre.no

Logistikk

Svein Moen

Svein Moen

Driftsleder, produksjon, transport

90 21 33 41
smoen@1-2-tre.no

Vidar Myhre

Vidar Myhre

Prosjekt controller

98 22 06 23
vmyhre@1-2-tre.no

Robin Christensen

Robin Christensen

Prosjekt koordinator / innkjøp/salg

46 54 73 95
rchristensen@1-2-tre.no

Konstruktører

Jørgen Wulff

Ingeniør, Konstruktør

91 31 91 34
jwulff@1-2-tre.no

Kenneth Dyling

Kenneth Dyling

Konstruktør

45 28 41 69
kdyling@1-2-tre.no

Jon Inge Olsen

Jon Inge Olsen

Byggmester, konstruktør

98 22 06 24
jiolsen@1-2-tre.no

Sigmund Opstad Nilsen

Sigmund Opstad Nilsen

Ingeniør, konstruktør

33 06 17 70
sonilsen@1-2-tre.no

Jan Frode Nilsen

Jan Frode Nilsen

Konstruktør

98 62 00 51
jfnilsen@1-2-tre.no

David Flom Kittilsen

Ingeniør, konstruktør

41 55 62 86
dfkittilsen@1-2-tre.no